Ota yhteyttä

Tapaa tiimimme

Isabella Saraceni

Kansallisen toimikunnan puheenjohtaja

isabella.saraceni@aiesec.net

+358 45 78346328

Gabriele Wakiyama

Henkilöstöhallinnon ja organisaation kehittämisen kansallinen vastaava

gabriele.wakiyama@aiesec.net

+55 31 9350-2058

Lissa Machado

Sosiaalisten projektien kansallinen vastaava

lissette.machado@aiesec.net

+1 (849) 806-1721

Philipy Ferreira

Kansallinen markkinointipäällikkö

philipy.ferreira@aiesec.net

+55 61 983166888

Zine Mohcine

Kansallinen rahoitus- ja lakiasiainjohtaja ja kumppanuuden kehittäminen

zine.mohcine@aiesec.net

+213 659 37 43 97

Tutustu paikallisiin komiteoihin

Sarah Selei

Puheenjohtaja, AIESEC Turku

sarah.selei@aiesec.net

Laura Kuja-Kyyny

Puheenjohtaja, AIESEC Jyväskylä

laura.kuja-kyyny@aiesec.net

Thinh Nguyen (Eddie)

Puheenjohtaja, AIESEC Tampere

thinh.nguyen8@aiesec.net

Anh Tran

Puheenjohtaja, AIESEC Helsinki

giaminhanh.tran@aiesec.net

Henna Vanninen

Puheenjohtaja, AIESEC Oulu

henna.vanninen@aiesec.net

Ota yhteyttä

    AIESEC - nuorten johtajuusliike

    Luemme ylpeänä yli miljoonan alumnimme joukkoon Nobelin rauhanpalkinnon saaneen sekä lukuisia yritys- ja järjestömaailman johtajia ympäri maailmaa. Tähän päivään mennessä olemme tarjonneet lähes puoli miljoonaa vapaaehtoistyökokemusta, ja kaiken tämän ovat mahdollistaneet parempaan tulevaisuuteen uskovat nuoret johtajat.

    Lue lisää
    70,000
    Aktiivista jäsentä
    24,000
    Yliopistoa edustettuna
    120
    Maata edustettuna
    21,000
    Vapaaehtoistyö- mahdollisuutta
    6,000
    AIESECin sisäistä kehittymismahdollisuutta
    1,000,000
    AIESEC-alumnia