Ota yhteyttä

Tapaa tiimimme

Isabella Saraceni

Kansallisen toimikunnan puheenjohtaja

isabella.saraceni@aiesec.net

+358 45 78346328

Gabriele Wakiyama

Henkilöstöhallinnon ja organisaation kehittämisen kansallinen vastaava

gabriele.wakiyama@aiesec.net

+55 31 9350-2058

Lissa Machado

Sosiaalisten projektien kansallinen vastaava

lissette.machado@aiesec.net

+1 (849) 806-1721

Philipy Ferreira

Kansallinen markkinointipäällikkö

philipy.ferreira@aiesec.net

+55 61 983166888

Zine Mohcine

Kansallinen rahoitus- ja lakiasiainjohtaja ja kumppanuuden kehittäminen

zine.mohcine@aiesec.net

+213 659 37 43 97

Tutustu paikallisiin komiteoihin

Sarah Selei

Puheenjohtaja, AIESEC Turku

sarah.selei@aiesec.net

Laura Kuja-Kyyny

Puheenjohtaja, AIESEC Jyväskylä

laura.kuja-kyyny@aiesec.net

Thinh Nguyen (Eddie)

Puheenjohtaja, AIESEC Tampere

thinh.nguyen8@aiesec.net

Anh Tran

Puheenjohtaja, AIESEC Helsinki

giaminhanh.tran@aiesec.net

Henna Vanninen

Puheenjohtaja, AIESEC Oulu

henna.vanninen@aiesec.net

<i class="icon-default-style icon-pencil accent-color"></i>

Ota yhteyttä

    AIESEC - nuorten johtajuusliike

    Luemme ylpeänä yli miljoonan alumnimme joukkoon Nobelin rauhanpalkinnon saaneen sekä lukuisia yritys- ja järjestömaailman johtajia ympäri maailmaa. Tähän päivään mennessä olemme tarjonneet lähes puoli miljoonaa vapaaehtoistyökokemusta, ja kaiken tämän ovat mahdollistaneet parempaan tulevaisuuteen uskovat nuoret johtajat.

    Lue lisää<i class="steadysets-icon-checkbox-checked"></i>
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-users"></i>
    70,000
    Aktiivista jäsentä
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-graduation-cap"></i>
    24,000
    Yliopistoa edustettuna
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-globe"></i>
    120
    Maata edustettuna
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-plane"></i>
    21,000
    Vapaaehtoistyö- mahdollisuutta
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-bullhorn"></i>
    6,000
    AIESECin sisäistä kehittymismahdollisuutta
    <i style="font-size: 50px; line-height: 50px; height: 50px; width: 50px;" class="fa fa-heart"></i>
    1,000,000
    AIESEC-alumnia